Ota yhteyttä

Unfair Lean Marketing

Tule käymään, niin hörpätään kahvit!

Unfair Lean Marketing Oy
Finlaysoninkatu 2, 2. kerros
33210 Tampere

Y-tunnus: 2637264-6

Löydä perille

 

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003726372646
OVT-tunnus: 003710948874
Operaattori: 003710948874 (OpusCapita)
Skannaus: UnfairLeanMarketingOy.FI.P.107957-3@docinbound.com

Uudet asiakkaat

  • Johanna Raiskio
  • +358 40 736 6809
johanna@unfair.fi

Meille töihin

Meillä on aina ovet auki mahtaville tyypeille. Lähetä meille huikea hakemus ja myy osaamisesi meille: johanna@unfair.fi

Yhteystiedot

Ota meidän jengiin yhteyttä

Strategia ja konseptisuunnittelu

Johanna Raiskio

CEO & strategi (partner)

  • +358 (0)40 736 6809
  • johanna@unfair.fi

Taru Kumpulainen

COO & strategi (partner)

  • +358 (0)40 080 6379
  • taru@unfair.fi

Jenni Hallapuro

projektipäällikkö & tapahtumamarkkinointi

  • +358 (0)44 062 7568
  • jenni@unfair.fi

Hanna Leppänen

konseptisuunnittelu & asiakkuudet

  • +358 (0)50 465 7456
  • hanna@unfair.fi

Digi & Web

Tuomo Lampela

digitaalisen markkinoinnin asiantuntija

  • +358 (0)40 069 0347
  • tume@unfair.fi

Juuso Koivuniemi

digitaalisen markkinoinnin asiantuntija

  • +358 (0)40 524 7967
  • juuso@unfair.fi

Eelis Eskelinen

CXO

  • +358 (0)50 577 2702
  • eelis@unfair.fi

Juuso Vuorinen

web developer

  • +358 (0)40 081 5992
  • juspe@unfair.fi

Ville Salonen

web developer

  • +358 (0)50 464 9905
  • ville@unfair.fi

AD & Grafiikka

Henri Lilius

luova johtaja

  • +358 (0)40 524 8692
  • henri@unfair.fi

Marjukka Halonen

graafinen suunnittelija

  • +358 (0)40 760 7767
  • marjukka@unfair.fi

Sanna Heikkinen

graafinen suunnittelija

  • +358 (0)40 412 1622
  • sanna@unfair.fi

Rollo Vuorinen

graafinen suunnittelija

  • +358 (0)44 530 5172
  • rollo@unfair.fi
Karri Heiskanen

Karri Heiskanen

art director

  • +358 (0)50 548 4154
  • karri@unfair.fi

Viestintä & PR

Emilia Särkiniemi

copywriter & PR

  • +358 (0)41 434 1444
  • emilia@unfair.fi

Katri Liukkonen

copywriter & vuorovaikutus

  • +358 (0)50 325 6581
  • katri@unfair.fi

Ilona Mäki-Maukola

copywriter & kriisiviestintä

  • +358 (0)50 563 2964
  • ilona@unfair.fi

Jonna Lipponen

office host & copywriter

  • +358 (0)50 341 0931
  • jonna@unfair.fi

Emmi Paajoki

copywriter & PR (äitiyslomalla)

  • +358 (0)41 546 6808
  • emmi@unfair.fi